Parafia św. Jerzego i MB Różańcowej w Wałbrzychu Strona internetowa Parafii św. Jerzego i MB Różańcowej w Wałbrzychu-Biały Kamień

Parafia św. Jerzego i MB Różańcowej w Wałbrzychu. Witamy na stronie internetowej Parafii św. Jerzego i MB Różańcowej. W Wałbrzychu-Biały Kamień. Znajdziecie tu Państwo aktualne informacje dotyczące życia parafii, wydarzeń, świąt oraz aktualnie przeprowadzanych inwestycji w Kościele. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony. Poniedziałek 2. stycznia od 15.30 Daszyńskiego 1 10 Ludowa 1 12 Kraka Wtorek 3. stycznia od 15.30 . Życzenia od Duszpasterzy Parafii. Baza Cmentarza Parafialnego grudzień 2016.

OVERVIEW

The domain parafiaswjerzego.pl presently has an average traffic ranking of zero (the lower the higher page views). We have traversed twenty pages within the web page parafiaswjerzego.pl and found ten websites linking to parafiaswjerzego.pl. There are one public media platforms linked to this website.

PARAFIASWJERZEGO.PL TRAFFIC

The domain parafiaswjerzego.pl is seeing diverging levels of traffic within the past the year.
Traffic for parafiaswjerzego.pl

Traffic ranking (by month) for parafiaswjerzego.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiaswjerzego.pl

Parafia Zesłania Ducha Świętego w Boguszowie-Gorcach

W dzisiejszą niedziela zamiast I niedzieli miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. Zakończy się koronką do Miłosierdzia Bożego i zmiana tajemnic Żywego Różańca o 14. Składam serdeczne podziękowanie 3 osobom anonimowym za ofiary składane na dzieła i potrzeby gospodarcze remontowe w parafii. W tygodniu nabożeństwa wg ustalonego porządku. Jerzy Jankowski 1 r, śm.

WHAT DOES PARAFIASWJERZEGO.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiaswjerzego.pl Mobile Screenshot of parafiaswjerzego.pl Tablet Screenshot of parafiaswjerzego.pl

PARAFIASWJERZEGO.PL SERVER

We found that a single page on parafiaswjerzego.pl took six thousand eight hundred and thirteen milliseconds to come up. We could not detect a SSL certificate, so therefore our parsers consider this site not secure.
94.152.10.70

We observed that parafiaswjerzego.pl is using the Apache operating system.

SITE TITLE

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain states the following, "Jerzego i MB Różańcowej w Wałbrzychu." I observed that the web site also said " Witamy na stronie internetowej Parafii św." They also stated " Znajdziecie tu Państwo aktualne informacje dotyczące życia parafii, wydarzeń, świąt oraz aktualnie przeprowadzanych inwestycji w Kościele. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony. 30 Daszyńskiego 1 10 Ludowa 1 12 Kraka Wtorek 3. Baza Cmentarza Parafialnego grudzień 2016."

ANALYZE OTHER WEB PAGES

Strona główna - Parafia Rzymskokatolicka Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Symbole Światowych Dni Młodzieży w Lubartowie. Pw Matki Możej Nieustającej Pomocy. Witamy na stronie naszej Parafii. Zapraszamy do zapoznania się z zawartością strony internetowej. Plan Misji Ewangelizacyjnych w Parafii oraz plan szczegółowy czuwania przy Relikwiach Krzyża Świętego.

Zeta-FanDub

Fan Doblajes Hechos Por Y Para Fans -. Nos dedicamos FanDoblar por hobbie series. Y nuestro interés - agrado como FanDubers. Esperamos que les gusten nuestros. FanDoblajes y los disfruten muchisimo. Porque es en verdad un arduo labor y lo hacemos de todo. Nos despedimos todos los chicos de Zeta-FanDub. Muchas gracias a los chicos de Fandub MX que nos están. Ayudando a llevar a cabo el proyecto Zeta-Loan. Sin ustedes el proyecto no sería posible.

Zespół Szkół w Skawicy

Tel 33 877 53 09. Międzynarodowy Dzień Pizzy O Mamma Mia! Obchodzimy dzisiaj święto pizzy. Zobacz, gdzie znajduje się nasza placówka. Zobacz wszystkie galerie w jednym miejscu. Zapraszamy do zapoznania się z treścią.